Brandbull Polska S.A.

EMAIL

BIURO@BRANDBULL.PL

PHONE

+48 62 767 20 16

ADDRESS

PRZYBRZEŻNA 37, 62-800 KALISZ

News

NEWS

Cover for Brandbull Polska
720
Brandbull Polska

Brandbull Polska

Brandbull Polska jest producentem hełmów strażackich i ochronnych marki KZPT oraz butów, ubrań specjalnych, rękawic i akcesoriów marki FHR. Chronimy strażaków od stóp do głów - ubieramy bohaterów!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 days ago
Brandbull Polska

Na spotkaniu informacyjno-szkoleniowym zorganizowanym dla najaktywniejszych jednostek z woj. lubelskiego można było trenować w pełnym rynsztunku... oczywiście naszej produkcji!
#Brandbullpolska #KZPT
... See MoreSee Less

Na spotkaniu informacyjno-szkoleniowym zorganizowanym  dla najaktywniejszych jednostek z woj. lubelskiego można było trenować w pełnym rynsztunku... oczywiście naszej produkcji!
#Brandbullpolska #KZPTImage attachmentImage attachment
1 week ago
Brandbull Polska

Strażacy i ratownicy medyczni we wspólnych akcjach treningowych na pikniku służb w Kobylej Górze. To również sprawdzian dla naszych hełmów i ubrań, które podczas szybkich i skomplikowanych działań muszą zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu ich użytkownikom. I zapewniają!! W akcji błyskają neonowe #VulcanNeo i czerwone #TytanyMax ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Hełmy sprawdzają się wyśmienicie, polecam każdemu 👍👨‍🚒👨‍🚒👨‍🚒

Brandbull Polska Dziękujemy ❤️

Bomba!...

2 weeks ago
Brandbull Polska

Ubranie specjalnie specjalne dla kogos specjalnego! #RafałBerez przygotowuje się do zdobywania kolejnych mistrzowskich tytułów... a my pomagamy, jak umiemy... czyli wyposażamy, ubieramy i calym sercem dopingujemy!
#Brandbullpolska #KZPT
... See MoreSee Less

Ubranie specjalnie specjalne dla kogos specjalnego! #RafałBereza przygotowuje się do zdobywania kolejnych mistrzowskich tytułów... a my pomagamy, jak umiemy... czyli wyposażamy, ubieramy i calym sercem dopingujemy!
#Brandbullpolska #KZPTImage attachment
3 weeks ago
Brandbull Polska

Wielki Piknik Służb w Kobylej Górze już za nami. To nie tylko fantastyczne widowisko, spektakularne pokazy sprzętu i sprawności biorących w akcjach ratowników. To również rodzaj treningu i sprawdzianu dla grup ratowniczych w podstawowych sytuacjach bojowych. Nasze hełmy i ubrania sprawdziły się znakomicie...żadna akcja nie może się obyć bez solidnego zabezpieczenia samych ratujących! ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

OSP Mąkoszyce serdecznie dziękuję za okazane wsparcie, współpraca z wami to sama przyjemność, a dzięki sprzętowi możemy się czuć znacznie bezpieczniej🚒🚒🚒

3 weeks ago
Brandbull Polska

Pozytywne opinie użytkowników to miód na serce każdego producenta. Dziękujemy #OSPGaszyn za świetną prezentację naszego sprzętu. I choć nie boimy się również słów krytyki, która napędza drobne zmiany i ulepszenia to zawsze pękamy z dumy, kiedy widzimy druhów w akcji w naszych hełmach, ubraniach i rękawicach!
www.youtube.com/watch?v=_VZDL-RxPeE
... See MoreSee Less

Video image

Comment on Facebook

Load more