Brandbull Polska S.A.

EMAIL

BIURO@BRANDBULL.PL

PHONE

+48 62 767 20 16

ADDRESS

PRZYBRZEŻNA 37, 62-800 KALISZ

Home page

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

ABOUT US

TESTS

Cover for Brandbull Polska
720
Brandbull Polska

Brandbull Polska

Brandbull Polska jest producentem hełmów strażackich i ochronnych marki KZPT oraz butów, ubrań specjalnych, rękawic i akcesoriów marki FHR. Chronimy strażaków od stóp do głów - ubieramy bohaterów!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 days ago
Brandbull Polska

Na spotkaniu informacyjno-szkoleniowym zorganizowanym dla najaktywniejszych jednostek z woj. lubelskiego można było trenować w pełnym rynsztunku... oczywiście naszej produkcji!
#Brandbullpolska #KZPT
... See MoreSee Less

Na spotkaniu informacyjno-szkoleniowym zorganizowanym  dla najaktywniejszych jednostek z woj. lubelskiego można było trenować w pełnym rynsztunku... oczywiście naszej produkcji!
#Brandbullpolska #KZPTImage attachmentImage attachment
1 week ago
Brandbull Polska

Strażacy i ratownicy medyczni we wspólnych akcjach treningowych na pikniku służb w Kobylej Górze. To również sprawdzian dla naszych hełmów i ubrań, które podczas szybkich i skomplikowanych działań muszą zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu ich użytkownikom. I zapewniają!! W akcji błyskają neonowe #VulcanNeo i czerwone #TytanyMax ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Hełmy sprawdzają się wyśmienicie, polecam każdemu 👍👨‍🚒👨‍🚒👨‍🚒

Brandbull Polska Dziękujemy ❤️

Bomba!...

2 weeks ago
Brandbull Polska

Ubranie specjalnie specjalne dla kogos specjalnego! #RafałBerez przygotowuje się do zdobywania kolejnych mistrzowskich tytułów... a my pomagamy, jak umiemy... czyli wyposażamy, ubieramy i calym sercem dopingujemy!
#Brandbullpolska #KZPT
... See MoreSee Less

Ubranie specjalnie specjalne dla kogos specjalnego! #RafałBereza przygotowuje się do zdobywania kolejnych mistrzowskich tytułów... a my pomagamy, jak umiemy... czyli wyposażamy, ubieramy i calym sercem dopingujemy!
#Brandbullpolska #KZPTImage attachment
3 weeks ago
Brandbull Polska

Wielki Piknik Służb w Kobylej Górze już za nami. To nie tylko fantastyczne widowisko, spektakularne pokazy sprzętu i sprawności biorących w akcjach ratowników. To również rodzaj treningu i sprawdzianu dla grup ratowniczych w podstawowych sytuacjach bojowych. Nasze hełmy i ubrania sprawdziły się znakomicie...żadna akcja nie może się obyć bez solidnego zabezpieczenia samych ratujących! ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

OSP Mąkoszyce serdecznie dziękuję za okazane wsparcie, współpraca z wami to sama przyjemność, a dzięki sprzętowi możemy się czuć znacznie bezpieczniej🚒🚒🚒

3 weeks ago
Brandbull Polska

Pozytywne opinie użytkowników to miód na serce każdego producenta. Dziękujemy #OSPGaszyn za świetną prezentację naszego sprzętu. I choć nie boimy się również słów krytyki, która napędza drobne zmiany i ulepszenia to zawsze pękamy z dumy, kiedy widzimy druhów w akcji w naszych hełmach, ubraniach i rękawicach!
www.youtube.com/watch?v=_VZDL-RxPeE
... See MoreSee Less

Video image

Comment on Facebook

Load more